Dankjewel voor je aanvraag!
We gaan je aanvraag in behandeling nemen. We nemen uiterlijk binnen 2 werkdagen contact met je op.
Ervaringen van onze cursisten
Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.Op donderdag 1 februari heb ik de training gevolgd. Daar ik zelf regelmatig het overzicht kwijt raakte heb ik erg veel aan de tips gehad. Door het scheppen van orde en het gebruikmaken van het systeem zal ik rust krijgen en daardoor meer tijd.
Het was een fijne sfeer. De trainer, Ghislen, deed zijn best om vanaf het begin iedereens naam te leren kennen en er was genoeg ruimte voor vragen en wat grapjes. Niks was te gek of teveel. De training begon eerst met wat interessante informatie over hoe we als mensen in elkaar steken qua focus en informatie verwerken, waarna we in de praktijk goede tips en trics kregen voor timemanagement. De presentatie kregen we ook online toegestuurd.
Ik zal de tips zeker toepassen! Ik raad deze cusus zeker aan!
Ik heb de training Time Management gevolgd en ik heb wel eens eerder een dergelijke cursus gedaan. Ik was verbaasd over hoe nuttig en toepasbaar de tips waren. De stof werd op een energieke en interesse wekkende wijze gegeven. De trainer was erg bevlogen en vriendelijk en kon goed het belang van de cursus centraal stellen als het dreigde iets te gezellig te worden.
Hele fijne training die gelijk kan toepassen op werkgebied maar ook privé. Nu weet ik pas dat outlook een fantastisch systeem is waar je veel meer mee kan dan alleen mailtjes ontvangen en verzenden. Deze training gaat mij zeker helpen bij het maken van planningen.
Alles was goed georganiseerd voor de training, locatie, de kleine groep deelnemers wat fijn is voor interactie en oefenen met elkaar. De trainster had een fijne afwisseling in de dag met uitleg, oefenen prettig en goed te volgen, ze gaf ruimte voor vragen. Ook de locatie had alles goed geregeld met de lunch etc. De uitleg, tips en eye openers vond ik waardevol en zijn ook direct inzetbaar in mijn werk of privéleven.
Ik heb eerder deelgenomen aan deze cursus en heb nu na 8 jaar gebruik gemaakt van de mogelijkheid om voor een gereduceerd tarief de cursus nogmaals te volgen om mijn ’timemanagement’ verder te verbeteren. Ik gebruik de destijds geleerde technieken nog steeds en ondanks dat ik mij er nog veel van kan herinneren, heb tijdens deze herhaling nog een aantal nuttige tips opgedaan om mijn timemanagement nog wat te verbeteren.
David gaf een zeer leuke training. Je ziet dat hij zelf ook erg enthousiast is over wat hij verteld. Daardoor krijg je energie om er zelf ook mee aan de gang te gaan. Vooral de simpelheid van zijn tips helpen goed. Iets nieuws aanleren kost 30 dagen, maar door je te richten op de tools die je al hebt (Outlook) kun je snel een goed werkende workflow opzetten.
Omdat ik weet dat ik effectiever werken kan maar het zelf niet voor elkaar kreeg heb ik een timemanagementcursus gevolgd bij Tijdwinst.com. Ik ben net klaar met het inrichten van mijn lichtgewicht waterdichte timemanagement systeem (jawel, inbox is opgeruimd en zowaar leeg!) en klaar voor een effectievere toekomst. De wil is er in ieder geval!
De trainer was vriendelijk en kundig en kon alle vragen beantwoorden. Hij had een goede mix tussen enerzijds vertellen en informatie verstrekken en anderzijds werkvormen die mij als cursist zelf aan het werk zetten en me tot nieuwe inzichten over mijn werkwijze brachten. Ik heb zin om het geleerde in de praktijk te brengen.
Voor mij was het een eyeopener wat je allemaal kunt doen om je tijd goed te besteden en leren in te delen.
Mede door de zeer enthousiaste trainer was het een leerzame en interessante sessie. Fijn om puntsgewijs door de lesstof heen te gaan met tussendoor een leuke opdracht