Dankjewel voor je bericht!
Je hoort snel van ons.
Ervaringen van onze cursisten
Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.Een hele fijne training gehad van Ghislen. De informatie was behapbaar en ik vond de herhaling door de dag heen erg fijn. Na de training voelde ik direct de motivatie om ook met de tips aan de slag te gaan. Bedankt Ghislen!
De training was super leerzaam. Heel fijn om direct wat praktijk voorbeelden en uitleg te krijgen wat direct toepasbaar is. Zeker een aanrader.
Deze timemanagement cursus heeft een schat aan kennis geboden die ik direct in mijn dagelijkse werk kan toepassen, waardoor alles gestroomlijnder en overzichtelijker wordt. Ik ben naar huis gegaan boordevol waardevolle inzichten die echt een verschil gaan maken. Hoewel de cursus over het algemeen zeer verrijkend was, had ik persoonlijk de voorkeur gegeven aan minder pauzes. Op sommige momenten had de interactie omhoog gemogen; ik was klaar om meteen met de nieuwe technieken aan de slag te gaan. Het direct toepassen had mij geholpen de informatie beter vast te houden en uitstelgedrag na de cursus te voorkomen.
Gisteren hebben we met een groep de training tijdswinst gevolgd. Ik vond het een zeer leerzame en ook nog leuke dag.
Onze trainer Job is een enthousiaste en energieke trainer die lekker de vaart erin hield en goed begreep waar iedereen tegenaan liep.
Hij was kundig, gaf ruimte om vragen te stellen, deelde voorbeelden en gaf praktische tips.
Echt een aanrader om deze training te volgen!
Docent vertelde boeiend en duidelijk. Het was van begin tot eind interessant met tools waar we ook direct iets aan hebben en kunnen inzetten.
Complimenten aan docent Eelco.
Een fijne training waarbij ik de gehele dag goed geconcentreerd kon blijven en goed bruikbare handvaten heb gekregen. Deze handvaten zijn laagdrempelig en goed toe te passen in de dagelijkse werkzaamheden.
Heb met veel plezier de opfris cursus Timemanagement gedaan. In 2018 heb ik hem al eerder gedaan, maar ben blij om weer even opnieuw op te frissen. Had een andere trainer en natuurlijk een andere groep, wat ook fijn is.
Een zeer leerzame dag onder leiding van een enthousiaste en deskundige docent. Theorie werd snel omgezet in direct toepasbare oplossingen en tips.
Het was een fijne sfeer. De trainer, Ghislen, deed zijn best om vanaf het begin iedereens naam te leren kennen en er was genoeg ruimte voor vragen en wat grapjes. Niks was te gek of teveel. De training begon eerst met wat interessante informatie over hoe we als mensen in elkaar steken qua focus en informatie verwerken, waarna we in de praktijk goede tips en trics kregen voor timemanagement. De presentatie kregen we ook online toegestuurd.
Ik zal de tips zeker toepassen! Ik raad deze cusus zeker aan!

