Dankjewel voor je bericht!
Je hoort snel van ons.
Ervaringen van onze cursisten
Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.De cursus Timemanagement was een dag vol met praktische tips die je enthousiasmeren om ze meteen in de praktijk in te gaan zetten. Vrijwel alle situaties waren herkenbaar. Fijn dat hier dan meteen op ingespeeld kan worden. Trainer David is een enthousiaste en bevlogen trainer die je op een prettige manier meeneemt in alles en herkenbare voorbeelden geeft. Ik heb er zin in om de geleerde tips en tricks in de praktijk te gaan inzetten!
Ondanks de vele tools die ik al gebruikte om de tijd te beheren, toch de training als waardevol ervaren. Mooie interactieve training, ervaren trainer en veel bruikbare tips.
Het was een leerzame dag waar ik veel aan heb gehad. De trainer heeft deze dag op leuke manier ingedeeld zodat de groep het ook heel leuk vond.
Ik heb niet eerder een trainingsdag meegemaakt waar de praktische-tips-dichtheid zo hoog lag als bij deze training Timemanagement. Er werd ontzettend veel behandeld, zonder dat er haast achter zat. Zelfs als ik maar een kwart van alle adviezen daadwerkelijk succesvol kan toepassen in mijn werk, is dat al grote winst. Heel blij dat ik deze training gevolgd heb.
Duidelijke punten waarbij je in de spiegel leert kijken en je time-management te verbeteren.
Een hele goede en duidelijk trainingsdag. Wat ik alleen heb gemist is even daadwerkelijk zelf op mijn laptop aan de slag.
Een dag de tijd nemen om te kijken hoe je de ‘waan van de dag’ beter kunt managen! Goede tips opgedaan en vooral de praktische insteek is fijn, je kunt het de volgende dag direct toepassen!
Een fijne combinatie van theorie en praktische tips en trucs voor tooling (en die tooling heb je gewoon nu al in je bezit) hoe je je tijd beter kunt managen, toch flexibel blijft, minder ad hoc gaaat werken altijd het overzicht kan bewaren en die ook nog eens je collega’s gaat helpen. 😉 Kortom 8 uur die voorbij vliegen en geen moment oninteressant of niet praktisch toepasbaar is.
Verfrissende uitleg van de verschillende tools tips en mogelijkheden om je tijd en taken zinvol in te richten.
Wij hebben de training TimeManagement gedaan, waarin we in sneltreinvaart veel technieken hebben geleerd om ons leven zo goed mogelijk te plannen. Waardoor je uiteindelijk meer tijd gaat overhouden in je brein en je agenda voor leuke & creatieve zaken.
Hele fijne trainer (Job) en het materiaal sluit top aan op de praktijk.

