Dankjewel voor je bericht!
Je hoort snel van ons.
Ervaringen van onze cursisten
Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.Een fijne training waarbij ik de gehele dag goed geconcentreerd kon blijven en goed bruikbare handvaten heb gekregen. Deze handvaten zijn laagdrempelig en goed toe te passen in de dagelijkse werkzaamheden.
Ik heb een goede ervaring gehad. De cursus was goed georganiseerd en fijn om te volgen. Tijdens de cursus heb ik veel nuttige tips en gereedschappen ontvangen om zo efficiënter te kunnen werken.
Het programma werd goed begeleid met genoeg pauzes. De tutor maakte persoonlijk contact met elke deelnemer, maakte tussentijds mooi samenvattingen van de stof en gaf enorm veel praktische tips (met een goede uitleg om het ook daadwerkelijk te implementeren)
Door verschillende tips die je aangereikt krijgt is het mogelijk meer rust en overzicht te krijgen in je werk. Vooral de werkzaamheden die voort komen uit je mail welke je moet inpassen in je dagelijkse flow veroorzaakt soms best wel onrust. De tips die ik heb meegenomen uit deze cursus gaat voor overzicht zorgen en daarmee minder stress.
Door de humor, bevlogenheid en kundigheid van de opleider is deze training heel erg leuk en waardevol.
Voor mij was het een eyeopener wat je allemaal kunt doen om je tijd goed te besteden en leren in te delen.
Nuttige training. Waardevol om hier tijd in te investeren, om later tijdwinst te behalen.
Ik was altijd een beetje sceptisch als het om time-management trainingen ging, maar Job heeft mij de ogen geopend. Veel voorbeelden waren heel herkenbaar en Job brengt de stof op een fijne, duidelijke manier over. Ik pluk nu al de vruchten van de training en verwacht morgen mijn mailbox leeg te hebben 🙂
Zonder te overdrijven, ben ik van mening dat ik handvaten geboden heb gekregen om mijn leven te veranderen. Ik ben/ was uitsteller eerste klas en in prioriteren ben ik ook geen ster. Ik heb in deze trainingen zulke fijne en praktische tips meegekregen dat ik de mogelijkheid weer zie om de controle over mijn werk en privé weer in handen te krijgen. Ik raad een ieder deze training aan!
Er zat een goede afwisseling in de training. De voorbereiding vooraf hielp mij ook om al de stap te maken naar de cursus.

