
Dankjewel voor je bericht!
Je hoort snel van ons.
Ervaringen van onze cursisten
Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.Een hele fijne training.
– helder
– duidelijk uitgelegd met doe-opdrachten, filmpjes en voorbeelden
– concreet wat je waarvoor kunt gebruiken
Ondertussen met veel plezier aan de slag gegaan om zowel time management op het werk als in de privé situatie toe te passen. Dat geeft rust en meer plezier in het werk. Ik gun iedereen deze training.
Uit de voortest kwam dat ik al redelijk goed kan ’time-managen’ daardoor was het fijn dat er een vlot tempo tijdens de cursus was. Ik heb flink wat tips gekregen die ik meteen in kon zetten, vooral de agenda- en mailtips waren zeer zinvol! Prettige cursusleider; Jon.
Ik heb incompany de Timemanagement cursus gevolgd van Tijdwinst.com. Hoewel ik vooraf best wel sceptisch was, vond ik het een goede cursus met eerst een klein stukje theorie en daarna veel praktische handvatten om tijd efficiënter in te delen (nu nog gaan doen 🙂 )
Uitstekende trainer, goede opbouw, een training waar je direct praktisch mee aan de slag kunt.
Heb met veel plezier de opfris cursus Timemanagement gedaan. In 2018 heb ik hem al eerder gedaan, maar ben blij om weer even opnieuw op te frissen. Had een andere trainer en natuurlijk een andere groep, wat ook fijn is.
Het programma werd goed begeleid met genoeg pauzes. De tutor maakte persoonlijk contact met elke deelnemer, maakte tussentijds mooi samenvattingen van de stof en gaf enorm veel praktische tips (met een goede uitleg om het ook daadwerkelijk te implementeren)
Ondanks de vele tools die ik al gebruikte om de tijd te beheren, toch de training als waardevol ervaren. Mooie interactieve training, ervaren trainer en veel bruikbare tips.
De cursus Time Management die ik recent heb gevolgd, heeft een enorme impact gehad op mijn productiviteit en algehele werkbalans. Vooraf worstelde ik vaak met het stellen van prioriteiten en voelde ik me constant overweldigd door mijn takenlijst. Dankzij deze cursus heb ik niet alleen inzicht gekregen in effectieve technieken, maar ook praktische tools die ik dagelijks toepas.
De training Timemanagement heeft me geleerd hoe ik overzicht kan krijgen zodat ik meer grip krijg op mijn hoeveelheid werk en de tijd die ik daaraan kwijt ben. Er zijn veel onderwerpen behandeld en daar zit voor mij ook gelijk weer de uitdaging: het zijn zoveel tips dat het een kunst wordt om daar de juiste prioriteiten uit te halen en die toe te passen. Ik wil het gelijk allemaal in de praktijk brengen maar ga daarin echt keuzes maken.
