
Dankjewel voor je bericht!
Je hoort snel van ons.
Ervaringen van onze cursisten
Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.Het maakt duidelijk dat de manier waarop je werkt inefficiënt is en je dit op een duidelijk uitgelegde manier kunt veranderen. Goede tips waar je direct mee aan de slag kunt.
Trainer Jon kwam bij ons en heeft vandaag een training Time Management gegeven. Ik heb veel tips & tricks geleerd, zoveel om beter mijn tijd in te delen voor het werk, maar zeker ook privé. Jon heeft een aangename stem, luistert goed, kijkt mensen goed aan en noemt ze bij naam. Dat is een zeer prettige manier waardoor je je prima kunt openstellen voor de informatie en waarbij je zelf ook iets ‘durft’ te zeggen omdat je je snel op je gemak voelt.
Door tips te krijgen en anders te kijken naar je tijdsindeling en werkwijze ontstaan er verrassende inzichten
Een fijne dag met duidelijke en inzichtelijke informatie met een goede afwisseling in theorie en oefeningen. Zeer bruikbaar.
Overzichtelijk maken van waar je nu uiteindelijk de hele dag mee bezig bent op je werk. Waardoor je vaak tijd te kort komt en verwacht dat je in de uren die ervoor staan je werk af zou moeten krijgen. Met het inzien van wat je anders zou kunnen doen geef je denkruimte in je hele werkproces. Zeer prettig!
Patrick heeft bij ons een In-Company training gegeven. Hij heeft ons op energieke wijze verteld hoe je weer regie kunt krijgen over je eigen agenda waarmee je overzicht creëert in je werk. Hij had een goede interactie met de cursisten, gaf duidelijke voorbeelden en liet ons heel praktisch aan de slag gaan met het inrichten van onze agenda’s. Een waardevolle training!
Ik heb incompany de Timemanagement cursus gevolgd van Tijdwinst.com. Hoewel ik vooraf best wel sceptisch was, vond ik het een goede cursus met eerst een klein stukje theorie en daarna veel praktische handvatten om tijd efficiënter in te delen (nu nog gaan doen 🙂 )
Ik heb veel geleerd. Niet aleen practische tips, maar ook om beter na te denken over mijn taken en projecten in te plannen, waar de prioriteiten moeten liggen en hoe kan ik beter mijn tijd en concentratie te beschermen. Goed afwisseling van uitleg, voorbeelden en oefening. Prima te volgen online.
Door verschillende tips die je aangereikt krijgt is het mogelijk meer rust en overzicht te krijgen in je werk. Vooral de werkzaamheden die voort komen uit je mail welke je moet inpassen in je dagelijkse flow veroorzaakt soms best wel onrust. De tips die ik heb meegenomen uit deze cursus gaat voor overzicht zorgen en daarmee minder stress.
