Dankjewel voor je bericht!
Je hoort snel van ons.
Ervaringen van onze cursisten
Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.Ik heb de feedbacktraining en timemanagementtraining van TIJDwinst gevolgd (gegeven door Patrick). De training werd met veel enthousiasme gegeven en ik heb er heel veel aan gehad. Beide trainingen geven veel praktische tips waar je direct mee aan de slag kunt en geven je veel eye openers.
Een hele praktische training die je gelijk kunt toepassen in de praktijk. Levert direct een andere manier van werken op, welke overzicht geeft en rust in je hoofd. Praktisch, makkelijk en levert veel op!
Als iemand die al heel gestructureerd en planmatig te werk gaat, had ik niet verwacht veel extra nuttige tips en info te krijgen. Ik zat helemaal fout, want wat was het interessant! We kregen zoveel tips, die we meteen ook al konden toepassen. De trainer was steeds heel enthousiast en bereid onze vragen te beantwoorden. Er was ook een mooie afwisseling tussen theorie en praktijk. Super, zeker een aanrader!
Alles was goed georganiseerd voor de training, locatie, de kleine groep deelnemers wat fijn is voor interactie en oefenen met elkaar. De trainster had een fijne afwisseling in de dag met uitleg, oefenen prettig en goed te volgen, ze gaf ruimte voor vragen. Ook de locatie had alles goed geregeld met de lunch etc. De uitleg, tips en eye openers vond ik waardevol en zijn ook direct inzetbaar in mijn werk of privéleven.
Ondertussen genoeg cursussen meegemaakt, deze was de eerste waar ik er niet na n maar uur wel klaar mee was. Zelf na de pauze had ik er nog zin in en was ik benieuwd naar meer.
Ik denk dat de content gewoon erg nuttig was, maar ook David deed het erg goed. Deze man bleef maar leuk om naar te luisteren.
De training was zeer nuttig en degene die de training gaf deed het op een hele prettige manier.
Trainer Jon kwam bij ons en heeft vandaag een training Time Management gegeven. Ik heb veel tips & tricks geleerd, zoveel om beter mijn tijd in te delen voor het werk, maar zeker ook privé. Jon heeft een aangename stem, luistert goed, kijkt mensen goed aan en noemt ze bij naam. Dat is een zeer prettige manier waardoor je je prima kunt openstellen voor de informatie en waarbij je zelf ook iets ‘durft’ te zeggen omdat je je snel op je gemak voelt.
Een zeer duidelijke uitleg en een dag vol met leerzame tips en tricks. Hiermee kan zelfs ik mee aan de slag, en ik ben niet snel te over te halen (sommige noemen het eigenwijs haha). Door een begrijpbare uitleg en de handige filmpjes is het starten met de tip en tricks gemakkelijk.
De workshop timemanagement gevolgd. Daan, onze docent die dag heeft ons een spiegel voorgehouden en ons inzicht gegeven in de dingen die we doen, waarom we ze doen en vooral hoe je al deze dingen beter kan organiseren. Eind van de dag had ik een aantal praktische handvatten die ik nu aan het toepassen ben om georganiseerder te werk te gaan!

