
Dankjewel voor je bericht!
Je hoort snel van ons.
Ervaringen van onze cursisten
Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.Hele fijne leerzame dag met veel eyeopen momentjes. Duidelijke uitleg. Veel tips en tops. Ik ga alles toepassen om de rust in mijn hoofd te krijgen.
Belinda begon de training met te vertellen dat we allemaal enthousiast naar huis zouden gaan, met inspiratie en zin om te starten met dit systeem. Dat was zeker zo, ik heb heel veel bruikbare tips en inzichten gehad. Ben nu druk bezig met mijn takenlijst organiseren… 🙂
Uit de voortest kwam dat ik al redelijk goed kan ’time-managen’ daardoor was het fijn dat er een vlot tempo tijdens de cursus was. Ik heb flink wat tips gekregen die ik meteen in kon zetten, vooral de agenda- en mailtips waren zeer zinvol! Prettige cursusleider; Jon.
De hele dag door blijft het boeien. Uitstekende trainer die alles goed uitlegt met een plezierige stem waardoor de aandacht tijdens de training blijft.
Het ontvangst en de verzorging rondom de cursus was erg goed verzorgd. Vanaf het begin is duidelijk wat de planning is en wat er wordt behandeld. Esther gaat er vlot doorheen en houdt de aandacht goed vast. Er is ruimte voor vragen en voorbeelden uit de praktijk. Het leuke is ook om met de andere cursisten ervaringen te delen en tips en tricks uit te wisselen. Eigenlijk zou iedereen dit moeten volgen. 🙂
Tijdens een training van één dag met hands-on oefeningen kreeg ik niet alleen een stukje bewustwording van waaraan ik (controle over) tijd verlies, maar ook tips voor een optimalere gebruikmaking van bijv. Outlook. Daarmee kan ik een realistischer dagplanning maken, en acties die voor mij uit mailverkeer voortvloeien, veel overzichtelijker opslaan en plannen. Dat overzicht geeft rust!
Op donderdag 1 februari heb ik de training gevolgd. Daar ik zelf regelmatig het overzicht kwijt raakte heb ik erg veel aan de tips gehad. Door het scheppen van orde en het gebruikmaken van het systeem zal ik rust krijgen en daardoor meer tijd.
Goede praktische tips waarmee je direct aan de slag kan in je dagelijkse werkzaamheden.
Ondanks dat het voor ons op een zaterdag was heb ik hier zeker geen spijt van gekregen om hier aan deel te nemen. Zeer leerzaam, en ik heb hier zeker een boel van geleerd.
Het was weer een zeer inspirerende training met veel praktische tips die je de volgende dag direct kunt gebruiken. Je leert hoe je op een eenvoudige manier een timemanagementsysteem opzet waardoor je het overzicht houdt, je taken goed plant en niet te vergeten een lege emailbox hebt. Een aanrader voor iedereen die hier direct mee aan de slag wil.
