
Dankjewel voor je aanvraag!
We gaan je aanvraag in behandeling nemen. We nemen uiterlijk binnen 2 werkdagen contact met je op.
Ervaringen van onze cursisten
Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.Duidelijk verhaal binnen 1 dag tijd verteld, gaat me wellicht 1 dag per maand aan tijd schelen
Amazing how much you can learn from sometimes simple “tricks” and keeping the right motivation, mindset and concentration. Very, very impressive and very useable in daily work. A training I can advise to everyone!
Een zeer zinvolle en waardevolle dag waarin de theorie heel duidelijk besproken werd en gelinkt werd met de praktijk. Praktische tips en voorbeelden. Een zeer fijne trainster die goed aanvoelde waar het om draaide in de praktijk bij de cursisten en hier goed op in kon spelen!
Omdat ik weet dat ik effectiever werken kan maar het zelf niet voor elkaar kreeg heb ik een timemanagementcursus gevolgd bij Tijdwinst.com. Ik ben net klaar met het inrichten van mijn lichtgewicht waterdichte timemanagement systeem (jawel, inbox is opgeruimd en zowaar leeg!) en klaar voor een effectievere toekomst. De wil is er in ieder geval!
De trainer was vriendelijk en kundig en kon alle vragen beantwoorden. Hij had een goede mix tussen enerzijds vertellen en informatie verstrekken en anderzijds werkvormen die mij als cursist zelf aan het werk zetten en me tot nieuwe inzichten over mijn werkwijze brachten. Ik heb zin om het geleerde in de praktijk te brengen.
Cursus time-management van Jon Rijlaarsdam. Het was online en ik was bij aanvang even bang dat het een hele lange dag zou worden. Maar het is voorbij gevlogen. Jon geeft op een levendige manier les en alles was erg interessant en leerzaam. Ik ga nu onderzoeken of hij in-house een training voor de rest van mijn collega’s kan gaan geven.
Zonder te overdrijven, ben ik van mening dat ik handvaten geboden heb gekregen om mijn leven te veranderen. Ik ben/ was uitsteller eerste klas en in prioriteren ben ik ook geen ster. Ik heb in deze trainingen zulke fijne en praktische tips meegekregen dat ik de mogelijkheid weer zie om de controle over mijn werk en privé weer in handen te krijgen. Ik raad een ieder deze training aan!
Mede door de zeer enthousiaste trainer was het een leerzame en interessante sessie. Fijn om puntsgewijs door de lesstof heen te gaan met tussendoor een leuke opdracht
Training Time Management van Daan gehad.
Een vriendelijke enthousiaste verteller, er was goede en gezellige interactie met Daan en de groep.
Ik heb veel handige tools gekregen om mijn werk georganiseerder onder controle te hebben, bedankt hiervoor !
De training was bijzonder boeiend en wist mijn aandacht van begin tot eind vast te houden. De trainer bracht de stof op een enthousiaste en inspirerende manier over, waardoor leren niet alleen effectief, maar ook erg prettig was.
Wat deze training extra waardevol maakte, was de goede interactie. Er was volop ruimte voor vragen en discussie, waardoor de sessie dynamisch en leerzaam bleef. Daarnaast was duidelijk te merken dat de trainer over zeer veel kennis beschikt en deze op een toegankelijke en begrijpelijke manier wist over te brengen.
Kortom, een training die niet alleen informatief, maar ook motiverend en interactief was. Zeker een aanrader!
