Dankjewel voor je aanvraag!

We gaan je aanvraag in behandeling nemen. We nemen uiterlijk binnen 2 werkdagen contact met je op.

Ervaringen van onze cursisten

Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.
Alex van der Hoeden

Goede praktische tips waarmee je direct aan de slag kan in je dagelijkse werkzaamheden.

10/10
Klantenvertellen
Zaldy

Heel veel geleerd, duidelijk, zeer tevreden, aanrader!

10/10
Klantenvertellen
Jacqueline Veltmaat

Tijdens een training van één dag met hands-on oefeningen kreeg ik niet alleen een stukje bewustwording van waaraan ik (controle over) tijd verlies, maar ook tips voor een optimalere gebruikmaking van bijv. Outlook. Daarmee kan ik een realistischer dagplanning maken, en acties die voor mij uit mailverkeer voortvloeien, veel overzichtelijker opslaan en plannen. Dat overzicht geeft rust!

10/10
Klantenvertellen
Laurens Jonkman

Het was een nuttige middag waarin we veel tips hebben gekregen.

7/10
Klantenvertellen
Fenny Aalbers

Ik ben verbaasd over de resultaten die behaald kunnen worden door heel simpele technieken. Training was logisch opgebouwd, de kennis werd heel goed overgebracht door de trainer.

9/10
Klantenvertellen
Harm Cornel

Nuttig en in praktijk toe te passen

10/10
Klantenvertellen
Sandra Boumans

Een training met héél veel tips die je meteen in de praktijk kan brengen!

10/10
Klantenvertellen
Chiara Remak

De docent wist de aandacht er goed bij te houden, door ook interactief met de groep bezig te zijn. Het was een leuke groep.
De lunch was echt heel goed verzorgd, goeie locatie.

Heb al eerder een timemanagement cursus gehad en dit tijdens mijn opleiding gehad, maar ik leerde er toch weer handige dingen bij.

Doordat we een groep van 16 hadden, moesten we soms snel en kort onze antwoorden geven, waar men soms toch wat meer wilde vertellen. Geen idee of er ruimte is om hier toch wat meer tijd voor in te zetten.

8/10
Klantenvertellen
Linde van Rooijen

Ik heb niet eerder een trainingsdag meegemaakt waar de praktische-tips-dichtheid zo hoog lag als bij deze training Timemanagement. Er werd ontzettend veel behandeld, zonder dat er haast achter zat. Zelfs als ik maar een kwart van alle adviezen daadwerkelijk succesvol kan toepassen in mijn werk, is dat al grote winst. Heel blij dat ik deze training gevolgd heb.

10/10
Klantenvertellen
Hans Verweij

Nuttige tips, maar vooral bewustwording!

8/10
Klantenvertellen
Monique Lemaire

De hele dag door blijft het boeien. Uitstekende trainer die alles goed uitlegt met een plezierige stem waardoor de aandacht tijdens de training blijft.

9/10
Klantenvertellen
Davied Mommers

duidelijke en goed onderbouwde training met hands-on tips en aanmoediging tot structurele verandering

10/10
Klantenvertellen
Beste opleider

Beste opleider

8 maal verkozen tot “Beste opleider van Nederland”.

Landelijke dekking

Landelijke dekking

Trainingen op diverse locaties in Nederland en België.

100% Tevredenheid

100% Tevredenheid

Garantie: als je het beloofde resultaat niet behaalt, is dit ons risico.

Score: 
9,4

Score: 9,4

In het afgelopen jaar en meer dan 6.900 beoordelingen

+
25 jaar ervaring

+ 25 jaar ervaring

Met onze ruim 25 jaar ervaring zijn wij dé specialisten