Dankjewel voor je aanvraag!

We gaan je aanvraag in behandeling nemen. We nemen uiterlijk binnen 2 werkdagen contact met je op.

Ervaringen van onze cursisten

Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.
Rian van Heugten

Ik heb veel geleerd, weet nu hoe ik outlook kan gebruiken om tijd te besparen.

9/10
Klantenvertellen
Maarten Van Houtum

Leuke cursus en veel van opgestoken zou dit andere bedrijven ook zeker aanraden.

9/10
Klantenvertellen
Jantine Woldendorp

In één dag heel veel handvaten aangereikt gekregen om mijn tijd efficiënter te gebruiken. Ik bleef aantekeningen maken van alle handige tips en tools die ik zeker gedoseerd ga invoeren in mijn werkwijze. Gelukkig kregen we ook nog een handig werkboekje én de handouts. Kortom: Ik ben heel blij dat ik deze training gevolgd heb!

10/10
Klantenvertellen
Ans ten Elshof

Ik heb onlangs de training Timemanagement gevolgd bij Tijdwinst.com en die heeft me echt verrast (op een goede manier!). Het was super praktisch en ik heb er veel nuttige inzichten uit gehaald die ik meteen in mijn werk kon toepassen.

De trainer wist alles op een duidelijke en nuchtere manier over te brengen, zonder poespas. Er zat een fijne balans in tussen theorie en praktijk, en de voorbeelden sloten goed aan op wat ik dagelijks tegenkom op mijn werk. Sinds de training werk ik merkbaar efficiënter: ik plan slimmer, stel beter prioriteiten en heb meer overzicht. Het voelt alsof ik meer rust heb, terwijl ik toch meer gedaan krijg.

Daarnaast heb ik ook de assertiviteitstraining gevolgd, en ook daar ben ik erg positief over. Ik heb geleerd om op een heldere en zelfverzekerde manier mijn grenzen aan te geven, zonder de samenwerking met anderen te verstoren. Dat heeft me niet alleen geholpen in lastige gesprekken, maar ook in het bewaken van mijn eigen werkdruk.

Al met al hele waardevolle trainingen die mij echt verder hebben geholpen, zowel in mijn manier van werken als in hoe ik communiceer. Zeker een aanrader!

10/10
Klantenvertellen
Alex van der Hoeden

Goede praktische tips waarmee je direct aan de slag kan in je dagelijkse werkzaamheden.

10/10
Klantenvertellen
Yvette Wiegand

Het was een erg nuttige 1-daagse cursus. Veel geleerd, en nuttige tips die goed toepasbaar zijn voor iedereen. De cursus werd gegeven door een erg enthousiaste cursusleider, die ons de hele dag op een leuke manier geboeid hield

10/10
Klantenvertellen
Geertje van Emmerik

David is een enthousiaste kundige docent. Hij houdt iedereen bij de les, en weet de informatie duidelijk en inspirerend over te brengen.

9/10
Klantenvertellen
Martin Taams

Ik vond het een zeer nuttige training t.a.v. structuur te krijgen in het plannen van de werkvoorraad. Zeker in Outlook. Tips gekregen om niet teveel afgeleid te worden met het mailverkeer, toepassen van To Do-lijst en de 1:1-lijst, inbox nalopen en eventueel leegmaken. De trainer gaf ook heel goede informatie en is heel duidelijk en enthousiast.

9/10
Klantenvertellen
Wim van der Ende

Training was compact en praktisch.
Goede tips

8/10
Klantenvertellen
Eva Rozenbrand

Een goed lesprogramma, gevarieerd en afwisselend maar ook niet te vol. Er waren voor alle cursisten met allerlei soorten banen en werkzaamheden meerdere bruikbare tips uit te halen. En ook fijn dat het direct praktisch toepasbaar wordt gemaakt op de software waar je mee werkt (agenda, mail, to do) en hoe deze zaken in te richten. Aanrader!

10/10
Klantenvertellen
Sjoerd Blankevoort

De training maakt de achterliggende mechanismes van bepaald gedrag inzichtelijk, en biedt vervolgens handvatten om die routines te veranderen. Ik ga er meteen mee aan de slag!

9/10
Klantenvertellen
Ana Augustijn

Trainer Patrick zorgde ervoor dat we de hele dag geïnteresseerd en nadenkend waren en op een soepele manier samenwerkten. Hij voegde op de juiste momenten humor toe en de interactie met de groep verliep heel soepel. Omdat Nederlands niet mijn moedertaal is, vond ik het tempo en de duidelijkheid perfect te volgen.

10/10
Klantenvertellen
Beste opleider

Beste opleider

8 maal verkozen tot “Beste opleider van Nederland”.

Landelijke dekking

Landelijke dekking

Trainingen op diverse locaties in Nederland en België.

100% Tevredenheid

100% Tevredenheid

Garantie: als je het beloofde resultaat niet behaalt, is dit ons risico.

Score: 
9,4

Score: 9,4

In het afgelopen jaar en meer dan 6.900 beoordelingen

+
25 jaar ervaring

+ 25 jaar ervaring

Met onze ruim 25 jaar ervaring zijn wij dé specialisten