Dankjewel voor je aanvraag!
We gaan je aanvraag in behandeling nemen. We nemen uiterlijk binnen 2 werkdagen contact met je op.
Ervaringen van onze cursisten
Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.Uitstekende trainer, goede opbouw, een training waar je direct praktisch mee aan de slag kunt.
Het maakt duidelijk dat de manier waarop je werkt inefficiënt is en je dit op een duidelijk uitgelegde manier kunt veranderen. Goede tips waar je direct mee aan de slag kunt.
Een hele goede en duidelijk trainingsdag. Wat ik alleen heb gemist is even daadwerkelijk zelf op mijn laptop aan de slag.
Leerzame training met veel tips, ook technische, die je direct in de praktijk kan brengen.
Dat is onze ervaring, waardevol en leerzaam! We hebben een leuke dag gehad waarin we heldere tips en tricks hebben gekregen voor meer overzicht en efficiënter werken.
De trainer is motiverend, wisselt prettig af in werkvormen en theorie-praktijk. Ik heb er veel goede tips aan over gehouden en ben gemotiveerd om deze direct in praktijk te brengen!
Nu twee cursussen van Tijdwinst.com gevolgd; Time-management en gesprekstechnieken. Zeer ervaren/betrokken instructeurs welke de stof beheersen en deze goed weten over te brengen en een interactief en leerzaam programma neerzetten!
Door tips te krijgen en anders te kijken naar je tijdsindeling en werkwijze ontstaan er verrassende inzichten
Dit is mijn tweede Tijdwinst training, wederom als zeer prettig en leerzaam ervaren. Ik heb op mijn werk ook al mensen geënthousiasmeerd.
Ik vond het een zeer leerzame cursus waar je echt veel aan hebt. Duidelijke informatie, voldoende tijd voor vragen stellen en punctueel.
Fijne trainer, veel informatie in korte tijd maar continu de check of we niet te snel / te langzaam gaan, interactie met de groep, demo’s en oefeningen, maar bovenal: door goede voorbereiding toegespitst op ons team en onze werkwijze en vol tips en aanwijzingen hoe met een waterdicht en simpele methode aan de slag te gaan. Direct. Dus dat ga ik maar doen nu 🙂

