Wilt u een cursus Time Management in Limburg volgen? Timemanagement.net biedt u een compacte 1-daagse cursus Time Management aan op een goed bereikbare locatie in Limburg.

Leer binnen 1 dag hoe u zichzelf kunt wapenen tegen tijdgebrek, onrust, interrupties en de dagelijkse stortvloed aan informatie. Kortom: bereik meer in minder tijd!

Onze maandelijkse 1-daagse cursus time management in Limburg

Onze compacte 1-daagse open trainingen, waaraan u individueel of met meerdere mensen kunt deelnemen, worden maandelijks door ons georganiseerd op een centrale locatie in Maastricht.
Bekijk onze trainingsagenda voor de eerstvolgende startdata in Limburg.In de toekomst zullen wij ook andere locaties in Limburg meenemen in ons programma. Wij maken het graag nog gemakkelijker voor u!

In-company offerte aanvragen

Ghislen
Sales manager

Aankomende cursus data

Zet nu de eerste stap voor meer rust en geluk
3
Jul

Rotterdam
09:00 - 16:00
Bijna vol

Bijna vol
8
Jul

Online
09:00 - 16:00
Bijna vol

Bijna vol
10
Jul

Utrecht
09:00 - 16:00
Bijna vol

Bijna vol
11
Jul

Utrecht
09:00 - 16:00
Bijna vol

Bijna vol
26
Aug

Online
09:00 - 16:00
Beschikbaar

Meer info

Incompany (inhouse) cursus in Limburg

Wilt u samen met uw collega’s een cursus of korte workshop bij u op locatie volgen? Een 1-daagse incompany cursus Time Management of korte workshop over Time Management kan bij u op locatie in Limburg worden verzorgd. Indien u zelf beschikt over een geschikte (vergader)ruimte of in bijvoorbeeld een horecagelegenheid bij u in de buurt een geschikte ruimte kunt regelen, dan komen wij graag naar u toe. Makkelijker kan niet! Vraag vrijblijvend een offerte aan voor een in-company cursus Time Management in Limburg.

In-company offerte aanvragen


Wij zijn geaccrediteerd door

Ervaringen van onze cursisten

Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.
Renate Bos

Belinda begon de training met te vertellen dat we allemaal enthousiast naar huis zouden gaan, met inspiratie en zin om te starten met dit systeem. Dat was zeker zo, ik heb heel veel bruikbare tips en inzichten gehad. Ben nu druk bezig met mijn takenlijst organiseren… 🙂

10/10
Klantenvertellen
Roland van Delft

Heb na vandaag ervaren hoe vlug er aannames worden gedaan, terwijl je eigenlijk je eigen dieper in een persoon zou moeten verdiepen en luisteren, en tevens je eigen best ook wat kwetsbaarder mag openstellen.

9/10
Klantenvertellen
Djamie van Geest

Hele fijne training die gelijk kan toepassen op werkgebied maar ook privé. Nu weet ik pas dat outlook een fantastisch systeem is waar je veel meer mee kan dan alleen mailtjes ontvangen en verzenden. Deze training gaat mij zeker helpen bij het maken van planningen.

10/10
Klantenvertellen
David van ’t Wout

Was een zeer leerzame training. Met een goeie leraar die met passie vertelde waardoor het geen saaie training was.

9/10
Klantenvertellen
Rolph Koenders

Ongedwongen en relaxte manier van iemand iets bijbrengen

8/10
Klantenvertellen
Jasper

Een hele fijne en praktische training, gegeven door een net zo fijne trainer. De sfeer is goed, het materiaal sluit aan bij de praktijk en er is ruimte voor verdieping.

10/10
Klantenvertellen

Wij verzorgen cursussen voor o.a.

Beste opleider

Beste opleider

7 maal verkozen tot “Beste opleider van Nederland”.

Landelijke dekking

Landelijke dekking

Trainingen op diverse locaties in Nederland en België.

100% Tevredenheid

100% Tevredenheid

Garantie: als je het beloofde resultaat niet behaalt, is dit ons risico.

Score: 
9,4

Score: 9,4

In het afgelopen jaar en meer dan 6.000 beoordelingen

+
25 jaar ervaring

+ 25 jaar ervaring

Met onze ruim 25 jaar ervaring zijn wij dé specialisten