
Dankjewel voor je aanvraag!
We gaan je aanvraag in behandeling nemen. We nemen uiterlijk binnen 2 werkdagen contact met je op.
Ervaringen van onze cursisten
Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.Een hele praktische training die je gelijk kunt toepassen in de praktijk. Levert direct een andere manier van werken op, welke overzicht geeft en rust in je hoofd. Praktisch, makkelijk en levert veel op!
Zeer gave training. Heel veel nuttige tips en inzichten gekregen van Daan.
De cursus is voor iedereen aan te raden.
De training was heel praktisch, met veel herkenbare dingen uit de dagelijkse praktijk. Ik liep de training uit met praktische handvatten die ik de dag erop meteen kon toepassen. Heel bruikbaar. Ik vond ook de positieve toon waarop het gebracht werd erg inspirerend.
Ik heb de training Time Management gevolgd en ik heb wel eens eerder een dergelijke cursus gedaan. Ik was verbaasd over hoe nuttig en toepasbaar de tips waren. De stof werd op een energieke en interesse wekkende wijze gegeven. De trainer was erg bevlogen en vriendelijk en kon goed het belang van de cursus centraal stellen als het dreigde iets te gezellig te worden.
Heel veel handige tips en trucs gehoord en gezien van een energieke en deskundige trainer.
De training maakt zijn naam waar. De tools die aangereikt zijn door de trainer komen van toepassing en doordat ze zeer gebruiksvriendelijk zijn, pas ik ze al toe in mijn werk, waardoor ik tijd win! Zou eigenlijk voor iedereen verplicht moeten worden bij de “voordeur” en niet als het al bijna te laat is.
Een dag-training gevolgd bij Tijdwinst en een zeer leerzame dag beleefd met trainer Patrick. Ik zou een ieder die meer handvaten nodig heeft om zijn of haar tijd efficiënt in te delen aanraden om een dergelijke training te volgen. De training wordt op een leuke en interactieve manier gegeven.
Je krijgt een simpel systeem aangereikt om je werk mee te organiseren zodat je goed overzicht behoudt wat je wanneer moet doen. Dit geeft veel rust. De uitleg was helder en praktisch en ook biedt Tijdswinst nog veel naslagwerk op de website en op You Tube waardoor je het thuis nog eens op je gemak kan nakijken en instellen.
Uitstelgedrag is voor mij herkenbaar. Veel werkzaamheden, weinig tijd, bepaalde klussen blijven liggen. Deze cursus heeft mij geholpen om werkzaamheden in behapbare stappen op te delen en te kijken naar de manieren van communiceren en informeren hierover.
Ik zou wel wat meer focus willen op andere softwareprogramma’s dan Outlook. Ik gebruik Microsoft Teams naast Outlook wat de uitdaging behoorlijk anders maakt.
De curcus time management heeft mij de handvaten gegeven om na de curcus dag dagelijks de tips te hanteren die zijn gegeven. Tijdens de curcus wordt informatie verstrekt die je de handvaten geven om na deze dag aan de slag te gaan in de praktijk. Bedankt Patrick voor de fijne en productieve curcus dag!
De workshop timemanagement gevolgd. Daan, onze docent die dag heeft ons een spiegel voorgehouden en ons inzicht gegeven in de dingen die we doen, waarom we ze doen en vooral hoe je al deze dingen beter kan organiseren. Eind van de dag had ik een aantal praktische handvatten die ik nu aan het toepassen ben om georganiseerder te werk te gaan!
