Dankjewel voor je aanvraag!
We gaan je aanvraag in behandeling nemen. We nemen uiterlijk binnen 2 werkdagen contact met je op.
Ervaringen van onze cursisten
Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.Ik vond de training goed omdat:
– De deelnemers werden uitgedaagd om te oefenen en toe te passen op hun eigen case.
– Vol praktische bruikbare tips.
– Heldere uitleg
– Rustige en prettige omgeving
– Goede opbouw van de training
Het was een fijne sfeer. De trainer, Ghislen, deed zijn best om vanaf het begin iedereens naam te leren kennen en er was genoeg ruimte voor vragen en wat grapjes. Niks was te gek of teveel. De training begon eerst met wat interessante informatie over hoe we als mensen in elkaar steken qua focus en informatie verwerken, waarna we in de praktijk goede tips en trics kregen voor timemanagement. De presentatie kregen we ook online toegestuurd.
Ik zal de tips zeker toepassen! Ik raad deze cusus zeker aan!
Ik wist vooraf niet zo goed wat ik kon verwachten, dus ik ging er blanco in. Maar in een dag zo veel praktische dingen geleerd die ik zeker ga toepassen in de praktijk! (en waar ik ook echt wat aan heb) De trainer was een prettige persoon om les van te krijgen en de locatie was ook goed. Dus niets anders dan een superpositieve ervaring!
Duidelijke cursus met rustig en eenvoudig uitgelegde stappen en voldoende praktijkvoorbeelden en hands on laten zien hoe dingen beter moeten.
Leuke training met veel herkenningspunten met adviezen om zaken anders/beter op te pakken.
Je kent het wel, die trainingen waarvan je achteraf denkt: “Heb ik hier iets aan gehad?” Dat geldt absoluut niet voor deze training. Zelfs als je al bekend bent met Time-management, zitten er zeker waardevolle tips tussen. Bovendien merk je direct de meerwaarde bij het toepassen ervan. Je bespaart meteen tijd. De trainer nam zelfs de tijd om de praktijk verder uit te leggen, wat echt bewonderenswaardig is. Kortom, mijn complimenten en aanbevelingen!
Mooie opzet theorie en praktijk en snel toepasbaar. Goede trainer die goed aansluit bij de groep.
Afgelopen week de cursus timemanagement mogen volgen, heel leerzaam, een aantal bekende punten besproken, maar ook een heleboel nieuwe. De manier waarop er praktijkvoorbeelden worden aangehaald afgewisseld met opdrachten, maakt het een leuke afwisselende dag.
Je kunt meteen de dag erna aan de slag met alle handige tips en tools. Voor de training was ik sceptisch maar er zitten handige bruikbare tips in!
Tijdens de training heb ik veel tips en adviezen gekregen die ik in mijn dagelijkse praktijk goed kan toepassen. Dit zal mij overzicht en tijdswinst opleveren en mijn werk makkelijker maken. Ik vond het fijn dat er veel interactie was tijdens de training en de cursusleider ook voorbeelden gaf uit eigen praktijk.

