Dankjewel voor je aanvraag!
We gaan je aanvraag in behandeling nemen. We nemen uiterlijk binnen 2 werkdagen contact met je op.
Ervaringen van onze cursisten
Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.Ik had een geweldige trainer (Patrick vd Gulik) die zoveel enthousiasme voor de training en zijn vak heeft, dat je vanzelf op je stoel gaat stuiteren 🙂
Wat nog veel belangrijker was, is het gevoel van veiligheid dat vanaf het begin van de dag opgebouwd werd. Hierdoor konden mijn medecursisten en ik de oefeningen met zoveel mogelijk inzet uitvoeren, waardoor we het maximale uit de training konden halen.
Tijdens de training krijg je erg goede tips en trics welke zorgen voor meer rust en een efficiëntere werkwijze. De trainer Daan is erg enthousiast en zorgt ervoor dat je aandachtig blijft luisteren / meedoen. Kortom een echt aanrader voor iedereen, je haalt er echt wat uit wat je verder helpt.
Hele fijne training die gelijk kan toepassen op werkgebied maar ook privé. Nu weet ik pas dat outlook een fantastisch systeem is waar je veel meer mee kan dan alleen mailtjes ontvangen en verzenden. Deze training gaat mij zeker helpen bij het maken van planningen.
Prima cursus. Duidelijke uitleg in woord en op beeld. Goede tijdbesparende tips en persoonlijke aandacht. Je wordt zelfs na de cursus geholpen om je Outlook goed in te delen.
Op donderdag 1 februari heb ik de training gevolgd. Daar ik zelf regelmatig het overzicht kwijt raakte heb ik erg veel aan de tips gehad. Door het scheppen van orde en het gebruikmaken van het systeem zal ik rust krijgen en daardoor meer tijd.
Wat een leuke en sterk inhoudelijke cursus. Na jaren slepen en zoeken in de mailbox, een zeer zeer efficiënte wijze geleerd. Daarnaast een vlotte en heldere uitleg. Een aanrader.
Meestal heb ik op driekwart van een trainingsdag een dip, dat was nu niet het geval. Wat een leuke training was dat en het enthousiasme en energie van de trainer werd overgenomen door de groep.
Training vliegt voorbij met allemaal bruikbare tips die je veel tijd gaat opleveren wanneer je Outlook goed inricht. Ik heb er veel aan gehad.
De training was bijzonder boeiend en wist mijn aandacht van begin tot eind vast te houden. De trainer bracht de stof op een enthousiaste en inspirerende manier over, waardoor leren niet alleen effectief, maar ook erg prettig was.
Wat deze training extra waardevol maakte, was de goede interactie. Er was volop ruimte voor vragen en discussie, waardoor de sessie dynamisch en leerzaam bleef. Daarnaast was duidelijk te merken dat de trainer over zeer veel kennis beschikt en deze op een toegankelijke en begrijpelijke manier wist over te brengen.
Kortom, een training die niet alleen informatief, maar ook motiverend en interactief was. Zeker een aanrader!

