Dankjewel voor je aanvraag!

We gaan je aanvraag in behandeling nemen. We nemen uiterlijk binnen 2 werkdagen contact met je op.

Ervaringen van onze cursisten

Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.
Dulcine Boschman

Vanaf het eerste moment voelde ik al dat het een vruchtbare dag zou worden. Zoals Patrick iedereen bij de naam verwelkomde gaf al meteen heel veel vertrouwen. Ik was erg onder de indruk van zijn kennis en kunde. Ik heb veel geleerd en ik kon het gelijk in de praktijk brengen. Ik ben er ook meteen mee aan de slag gegaan. Zeer nuttige training en zou het ook iedereen aanraden.

8/10
Klantenvertellen
Reindert van Vugt

Ontzettend professioneel maar toch ook heel tastbaar.
Een gestructureerde training gehad met voldoende interactie. Jon was erg charismatisch, het enthousiasmeert enorm. Zeer veel goede lessen gekregen die ik vanaf vandaag al ben gaan gebruiken. Na de training zijn ze nog bereikbaar voor vragen en sturen ze nog hand-outs na. Echt een aanrader voor een ieder!

10/10
Klantenvertellen
Diana Inkelaar

De training Timemanagement van Tijdwinst was een mooie, heldere opfris van een training die ik jaren geleden een keer volgde.

De docente hield zich keurig strak aan de tijden en had een leuk interactief programma. De presentatie was overzichtelijk en duidelijk.

Het bijbehorende werkschrift heeft een handige lay-out en was tijdens de training goed bruikbaar. En ook na afloop een handig naslagwerk.

Na afloop kregen wij nog een boek uitgereikt. Daar hoop ik snel tijd voor te hebben om te gaan lezen. 🙂

Na de training had ik echt zin om met het geleerde aan de gang te gaan. En om timemanagement in de organisatie goed te laten werken is de training zeker handig voor meer collega’s.

8/10
Klantenvertellen
Robbert Thier

Een afwisselende cursus met veel tips – tricks en praktische informatie.

10/10
Klantenvertellen
Marit van Leeuwen

Jon heeft ons op een hele prettige manier een fijne training gegeven. De training geeft inzicht, creëert bewustwording en geeft je uitstekende tips om gelijk mee aan de slag te gaan. Daarnaast krijg je toegang tot naslagwerk en diverse filmpjes.

10/10
Klantenvertellen
Sebastiaan Legemaat

Het programma werd goed begeleid met genoeg pauzes. De tutor maakte persoonlijk contact met elke deelnemer, maakte tussentijds mooi samenvattingen van de stof en gaf enorm veel praktische tips (met een goede uitleg om het ook daadwerkelijk te implementeren)

10/10
Klantenvertellen
Tirza Allers

Jon legde op een leuke en praktische manier uit hoe je je tijd beter kan managen. Veel informatie en praktische tips. Enige punt van feedback: het optimaliseren van je inbox/mail was volledig gericht op Outlook. Dit maakt het lastiger om dit direct praktisch toe te passen voor Gmail.

8/10
Klantenvertellen
Daphne de Leeuw

Leerzame training met veel tips, ook technische, die je direct in de praktijk kan brengen.

10/10
Klantenvertellen
Can Cakiroglu

Een behoorlijk leerzame cursus waar je ook echt iets aan hebt. Een hele fijne man die echt de tijd voor iedereen neemt en alles duidelijk uitlegt

10/10
Klantenvertellen
Marlon Peters

Het was van het begin tot het einde een leerzame en interessante training.

10/10
Klantenvertellen
Jeannette Decades

Uitstelgedrag is voor mij herkenbaar. Veel werkzaamheden, weinig tijd, bepaalde klussen blijven liggen. Deze cursus heeft mij geholpen om werkzaamheden in behapbare stappen op te delen en te kijken naar de manieren van communiceren en informeren hierover.
Ik zou wel wat meer focus willen op andere softwareprogramma’s dan Outlook. Ik gebruik Microsoft Teams naast Outlook wat de uitdaging behoorlijk anders maakt.

9/10
Klantenvertellen
Manon van der Wal

Door de tips van Jon, heb ik geleerd anders te werken. Eerst liet ik mij leiden door mijn mail, en had weinig overzicht. Nu werk ik vanuit mijn taken die ik in mijn agenda plan. Scheelt tijd en is overzichtelijker. Super fijn! Leuke en leerzame training, door een enthousiaste trainer die een afwisselende dag aanbied.

9/10
Klantenvertellen
Beste opleider

Beste opleider

8 maal verkozen tot “Beste opleider van Nederland”.

Landelijke dekking

Landelijke dekking

Trainingen op diverse locaties in Nederland en België.

100% Tevredenheid

100% Tevredenheid

Garantie: als je het beloofde resultaat niet behaalt, is dit ons risico.

Score: 
9,4

Score: 9,4

In het afgelopen jaar en meer dan 6.900 beoordelingen

+
25 jaar ervaring

+ 25 jaar ervaring

Met onze ruim 25 jaar ervaring zijn wij dé specialisten