Dankjewel voor je aanvraag!

We gaan je aanvraag in behandeling nemen. We nemen uiterlijk binnen 2 werkdagen contact met je op.

Ervaringen van onze cursisten

Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.
Renate Stoker

Ik vond het een zeer leerzame cursus waar je echt veel aan hebt. Duidelijke informatie, voldoende tijd voor vragen stellen en punctueel.

10/10
Klantenvertellen
Bas Lustenhouwer

Echt de meest nuttige training sinds jaren. Hier heb je echt wat aan, zin om dit alles toe te passen.

9/10
Klantenvertellen
Ineke Vroling

De training vergroot het bewustzijn als het gaat om het leren inschatten hoeveel tijd iets echt kost. En hoe je kunt prioriteren.

Er worden veel handige tools aangereikt voor o.a. meer overzicht en effectiever werken.

Enthousiaste trainer met gevoel voor humor. Aanrader voor iedereen die het lastig vindt efficiënt om te gaan met tijd.

8/10
Klantenvertellen
Rens Kanters

Prima cursus en veel geleerd hopen dat we het in de praktijk positief kunnen uitvoeren en natuurlijk ook volhouden.

10/10
Klantenvertellen
Harald Close

Door tips te krijgen en anders te kijken naar je tijdsindeling en werkwijze ontstaan er verrassende inzichten

10/10
Klantenvertellen
Sander Witteveen

Vooraf toch een klein beetje sceptisch, heb ik dit wel echt nodig, zo erg is het toch niet. Maar ik vond dit oprecht een van de beste trainingen die ik gevolgd heb en zou het iedereen aanraden. Een fantastische planner of niet. Maar ook als collega’s onderling. Zo kun je als bedrijf of afdeling samen afspraken maken en elkaars leven makkelijker maken. Ik heb het idee dat ik nu zo veel efficiënter kan gaan werken (ja, het moet nu uitgevoerd gaan worden).

10/10
Klantenvertellen
Marloes Jansen

Een hele praktische training die je gelijk kunt toepassen in de praktijk. Levert direct een andere manier van werken op, welke overzicht geeft en rust in je hoofd. Praktisch, makkelijk en levert veel op!

8/10
Klantenvertellen
Michael Abbo

Mijn ervaring is dat deze training écht wat toevoegt. Ik heb divers trainingen in time management gehad door de jaren heen maar die waren niet zo concreet als deze training. Daan is een leuke trainer en die houdt je geboeid door de dag heen.

10/10
Klantenvertellen
Janny Jousma

Alles was goed georganiseerd voor de training, locatie, de kleine groep deelnemers wat fijn is voor interactie en oefenen met elkaar. De trainster had een fijne afwisseling in de dag met uitleg, oefenen prettig en goed te volgen, ze gaf ruimte voor vragen. Ook de locatie had alles goed geregeld met de lunch etc. De uitleg, tips en eye openers vond ik waardevol en zijn ook direct inzetbaar in mijn werk of privéleven.

10/10
Klantenvertellen
Laurens Jonkman

Het was een nuttige middag waarin we veel tips hebben gekregen.

7/10
Klantenvertellen
Jitske Schafraad

Heel veel handige tips en trucs gehoord en gezien van een energieke en deskundige trainer.

10/10
Klantenvertellen
Jasper

Een hele fijne en praktische training, gegeven door een net zo fijne trainer. De sfeer is goed, het materiaal sluit aan bij de praktijk en er is ruimte voor verdieping.

10/10
Klantenvertellen
Beste opleider

Beste opleider

8 maal verkozen tot “Beste opleider van Nederland”.

Landelijke dekking

Landelijke dekking

Trainingen op diverse locaties in Nederland en België.

100% Tevredenheid

100% Tevredenheid

Garantie: als je het beloofde resultaat niet behaalt, is dit ons risico.

Score: 
9,4

Score: 9,4

In het afgelopen jaar en meer dan 6.900 beoordelingen

+
25 jaar ervaring

+ 25 jaar ervaring

Met onze ruim 25 jaar ervaring zijn wij dé specialisten