[Laatste update 9 maart 2022]
Graag beantwoorden we op deze pagina al je vragen over onze trainingen ten tijden van de uitbraak van het Corona virus.
Zit het antwoord op je vraag er niet tussen? Mail ons gerust.
-
Gaan de open trainingen door?
Ja, onze trainingslocaties zijn open. -
Wat als de maatregelen in de toekomst weer aangescherpt worden?
Als dat het geval is en er kunnen geen fysieke trainingen plaatsvinden dan zullen we de training die dag digitaal laten doorgaan.
Ook kan het zijn dat er in de toekomst weer eisen gesteld worden aan toegang tot horeca locaties. We zijn verplicht om deze regels te volgen.
-
Hoe staat het met de veiligheid op jullie trainingslocaties?
Al onze open trainingen worden verzorgd op Horeca locaties en daar worden de maatregelen gevolgd die op dat moment gelden. Hier wordt door zowel de medewerkers van de locaties als door onze eigen trainers op toegezien.
-
Wat als ik ziek ben of klachten heb?
Wanneer je ziek bent, of klachten hebt, dan ben je gehouden aan de richtlijnen die daarvoor gelden. Mocht je hierdoor de training missen gaan we daarmee om als elke reguliere verhindering: je kunt de training dan later inhalen tegen opfrisdeelname. -
Ik wil liever niet naar de open training komen. Wat kan ik doen?
Je inschrijving geldt voor een specifieke datum. Wil (of kan) je niet deelnemen om wat voor reden dan ook. Geen enkel probleem: je betaalt gewoon en mag hem later inhalen tegen opfrisdeelname.
-
Kan ik van een digitale training dezelfde kwaliteit verwachten dan een fysieke training?
Ja. We hadden sowieso al veel ervaring met het geven van digitale trainingen maar in het afgelopen jaar vond een groot deel van onze trainingen online plaats. Onze trainers zijn zeer bedreven in het geven van online trainingen.
Ook kiezen we er heel bewust voor om de groepen bij een online training kleiner te maken. Zo kunnen we voldoende persoonlijke interactie garanderen met de trainer.
-
Kan ik de training later inhalen wanneer ik Covid heb?
Als je verhinderd bent door ziekte dan kun je de training later inhalen door middel van een opfrisdeelname. Dit betekent dat we alleen de kosten in rekening brengen die we zelf extra maken wanneer je de training later komt inhalen. Denk hierbij o.a. aan de arrangementskosten.
Account manager
Ervaringen van onze cursisten
Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.Het was een leuke dag waarbij ik inzicht heb gekregen hoe ik dingen beter kan plannen met veel praktische tips die ik direct kan toepassen.
Je kent het wel, die trainingen waarvan je achteraf denkt: “Heb ik hier iets aan gehad?” Dat geldt absoluut niet voor deze training. Zelfs als je al bekend bent met Time-management, zitten er zeker waardevolle tips tussen. Bovendien merk je direct de meerwaarde bij het toepassen ervan. Je bespaart meteen tijd. De trainer nam zelfs de tijd om de praktijk verder uit te leggen, wat echt bewonderenswaardig is. Kortom, mijn complimenten en aanbevelingen!
Op donderdag 1 februari heb ik de training gevolgd. Daar ik zelf regelmatig het overzicht kwijt raakte heb ik erg veel aan de tips gehad. Door het scheppen van orde en het gebruikmaken van het systeem zal ik rust krijgen en daardoor meer tijd.
Tijdwinst heeft me zo veel gebracht. Regelmatig heb ik even tijd over. Structuur/ overzicht en vooral inzicht is hier de grondslag van.
Daan is een ervaren presentator en weet de groep te boeien en te binden. Naast de pakkende presentatie en uitleg, bevestigen de praktische oefeningen op de laptop, al veel theoretisch opgedane kennis.
De verwachtingen vooraf, zijn meer dan overschreden.
Wow….wat een werkrust moet dit gaan opleveren.
Direct de volgende ochtend flink aan de slag met taken, EVA’s en OHIO’s. Geweldig!!
In mijn zitkuil ‘s-avonds thuis op de bank, kan de werkdenkmotor uit!!! Morgen weer fris er tegenaan.
Ik ben nu al gestopt met het altijd maar doorgaan. Chappeau.
Een hele goede en duidelijk trainingsdag. Wat ik alleen heb gemist is even daadwerkelijk zelf op mijn laptop aan de slag.
Ontzettend professioneel maar toch ook heel tastbaar.
Een gestructureerde training gehad met voldoende interactie. Jon was erg charismatisch, het enthousiasmeert enorm. Zeer veel goede lessen gekregen die ik vanaf vandaag al ben gaan gebruiken. Na de training zijn ze nog bereikbaar voor vragen en sturen ze nog hand-outs na. Echt een aanrader voor een ieder!
Een hele leerzame dag gehad, met goede uitleg. Ik heb er veel van op gestoken en zal het ook zeker aanbevelen!
