[Laatste update 9 maart 2022]
Graag beantwoorden we op deze pagina al je vragen over onze trainingen ten tijden van de uitbraak van het Corona virus.
Zit het antwoord op je vraag er niet tussen? Mail ons gerust.
-
Gaan de open trainingen door?
Ja, onze trainingslocaties zijn open. -
Wat als de maatregelen in de toekomst weer aangescherpt worden?
Als dat het geval is en er kunnen geen fysieke trainingen plaatsvinden dan zullen we de training die dag digitaal laten doorgaan.
Ook kan het zijn dat er in de toekomst weer eisen gesteld worden aan toegang tot horeca locaties. We zijn verplicht om deze regels te volgen.
-
Hoe staat het met de veiligheid op jullie trainingslocaties?
Al onze open trainingen worden verzorgd op Horeca locaties en daar worden de maatregelen gevolgd die op dat moment gelden. Hier wordt door zowel de medewerkers van de locaties als door onze eigen trainers op toegezien.
-
Wat als ik ziek ben of klachten heb?
Wanneer je ziek bent, of klachten hebt, dan ben je gehouden aan de richtlijnen die daarvoor gelden. Mocht je hierdoor de training missen gaan we daarmee om als elke reguliere verhindering: je kunt de training dan later inhalen tegen opfrisdeelname. -
Ik wil liever niet naar de open training komen. Wat kan ik doen?
Je inschrijving geldt voor een specifieke datum. Wil (of kan) je niet deelnemen om wat voor reden dan ook. Geen enkel probleem: je betaalt gewoon en mag hem later inhalen tegen opfrisdeelname.
-
Kan ik van een digitale training dezelfde kwaliteit verwachten dan een fysieke training?
Ja. We hadden sowieso al veel ervaring met het geven van digitale trainingen maar in het afgelopen jaar vond een groot deel van onze trainingen online plaats. Onze trainers zijn zeer bedreven in het geven van online trainingen.
Ook kiezen we er heel bewust voor om de groepen bij een online training kleiner te maken. Zo kunnen we voldoende persoonlijke interactie garanderen met de trainer.
-
Kan ik de training later inhalen wanneer ik Covid heb?
Als je verhinderd bent door ziekte dan kun je de training later inhalen door middel van een opfrisdeelname. Dit betekent dat we alleen de kosten in rekening brengen die we zelf extra maken wanneer je de training later komt inhalen. Denk hierbij o.a. aan de arrangementskosten.
Account manager
Ervaringen van onze cursisten
Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.Praktische training waarin ik veel nieuwe skills heb geleerd om efficiënter te kunnen werken. Erg fijn!
Ik vond de training time management echt heel interessant. De trainer deed het op een leuke en humoristische wijze. Vooral veel goede tips gekregen met het aanmaken en beheren van taken in Outlook in combinatie met beheer van e-mails / agenda! Ik ga hier zeker gebruik van maken!
De trainer wist tot op het einde van de dag mijn aandacht er bij te houden. Er was veel interactie met het publiek, korte en bondige demo’s. Veel uitleg was concreet en to the point! Een aanrader.
Het ontvangst en de verzorging rondom de cursus was erg goed verzorgd. Vanaf het begin is duidelijk wat de planning is en wat er wordt behandeld. Esther gaat er vlot doorheen en houdt de aandacht goed vast. Er is ruimte voor vragen en voorbeelden uit de praktijk. Het leuke is ook om met de andere cursisten ervaringen te delen en tips en tricks uit te wisselen. Eigenlijk zou iedereen dit moeten volgen. 🙂
Veel handige tools geleerd om mijn werk beter te kunnen indelen en meer voldoening te halen uit mijn dag. Dit is gewoon puur doordat mijn taken beter gestructureerd zijn en ik daardoor beter de regie heb en beter als persoon balans ben. De cursus zorgde er ook direct voor dat ik zin had om er gelijk mee aan de slag te gaan, dit heb ik ook direct gedaan!
Knap hoe trainer David voor zowel nieuwe collega’s als voor langerzittende collega’s de belangrijkste punten van timemanagement training weer helder neer te zetten. To the point en met heel praktische voorbeelden. Ik ben weer enthousiast en ga er weer meer actief mee aan de slag.
Tijdens de presentatie werden meerdere functies binnen outlook alsook een hoop tips & tricks gebruikt over hoe jezelf mentaal sterk te houden en je optimaal te kunnen focussen.
Uitstelgedrag is voor mij herkenbaar. Veel werkzaamheden, weinig tijd, bepaalde klussen blijven liggen. Deze cursus heeft mij geholpen om werkzaamheden in behapbare stappen op te delen en te kijken naar de manieren van communiceren en informeren hierover.
Ik zou wel wat meer focus willen op andere softwareprogramma’s dan Outlook. Ik gebruik Microsoft Teams naast Outlook wat de uitdaging behoorlijk anders maakt.
